×

Ostrzeżenie

JFtp::login: Unable to login
JFTP::write: Nie można użyć trybu pasywnego.

RANDY CLARK

Doświadczenia Bożej mocy i cudowne uzdrowienia. Randy Clark opowiada o tym, jak Bóg wkroczył do jego życia. Od tamtej pory nic już nie było takie samo. 

Gościem odcinka jest Randy Clark - człowiek, którego Bóg używa na całym świecie, by rozpalać ogień duchowego przebudzenia. Pochodzi z rodziny o wielopokoleniowej chrześcijańskiej tradycji. Po ukończeniu szkoły średniej udał się na baptystyczne studia teologiczne, a następnie został pastorem, jednak jego służba rozkwitła dopiero po tym, jak Duch Święty ze swoją mocą w potężny sposób wkroczył do jego życia. Po tym, jak otrzymał od Boga namaszczenie został zaproszony do Toronto Airport Christian Fellowship, gdzie podczas jego posługi wybuchło głośne przebudzenie zwane „Toronto Blessing”. Randy bardzo mocny akcent kładzie na modlitwę za chorych. Bóg używa go również do uwalniania i aktywowania darów duchowych. Współpracuje z takimi osobami jak Bill Johnson, John Arnott, Surpresa Sithole, Heidi Baker czy Gary Oates.

Partner odcinka:

banerjestwiecej2

 

jest wiecej trKup książkę „Jest więcej autorstwa Randy'ego Clarka!
Randy Clark w swej książce "Jest więcej" zręcznie przeplata niezwykłe i budujące wiarę świadectwa z solidnym nauczaniem. Czy można udzielić komuś czegoś przez nałożenie rąk? Jaką to ma wartość? Ile kosztuje namaszczenie? Po pierwsze Biblia, po drugie historia, po trzecie świadectwo życia. Z tej książki można się wiele nauczyć. Pod tym linkien dostępne są również inne publikacje autora.