Małgorzata Górnicka

Małgorzata Górnicka

Prawnik-administratywista, na co dzień zajmuje się funduszami unijnymi. Uczennica Jezusa od 2004 roku, żona jednego męża, mama 2 synków. Razem z mężem związani z Kościołem Ulicznym w Warszawie i służbą w Namiocie Uzdrowienia. Usługują także wspólnie - poza KU - odpowiadając na indywidualne prośby o modlitwę. Uczestniczka pierwszej edycji szkolenia pastora Leszka Korzenieckiego: Uzdrowienie w służbie kościoła" w 2014 r. Bóg włożył w jej serce modlitwy o uzdrowienia i uwolnienia, a przede wszystkim - głoszenie ewangelii. Na swoich  profilach na portalu społecznościowym Facebook, a także na kanale na YouTube, gromadzi materiały pomagające w duchowym wzroście i rozwoju, jak również świadectwa Bożego działania: Bóg Uzdrawia / Healing GodDuch Święty Dzisiaj / Holy Spirit TodayEwangelia jest mocą Bożą Bóg Uwalnia,  O Bogu Dla Dzieci - inspiracje dla rodziców. Jest w trakcie przygotowywania książki o tym, co Bóg zrobił w jej życiu. Od V 2016 r. - certyfikowany lider służby dziecięcej Power Club przy Kids In Ministry International pastor Becky Fischer. Od X 2016 r. prowadzi wraz z mężem zajęcia "O Bogu dla dzieci" inspirowane materiałami ze służby Becky Fischer. 

Subskrybuj RSS

KIEDY NIEBO DOTYKA DZIECI

„Dzieci są spragnione prawdziwego Kościoła i chrześcijaństwa. Chcą tego, co rzeczywiste. Chcą naprawdę odczuwać obecność Boga. Chcą naprawdę słyszeć Jego głos. Chcą naprawdę doświadczać Jego mocy"[1]

NADRZĘDNY CEL! (stara-nowa ewangelizacja)

„I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony. A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą, węże brać będą, a choćby coś trującego wypili,…

„ŚMIERTELNIE" NIEBEZPIECZNI, CZYLI BOŻA MOC W NAS!

Niejednokrotnie pewnie każdy z nas miał okazję usłyszeć bardzo prawdziwe i mocne stwierdzenie mówiące o tym, że: „bierny wierzący, to wierzący niegroźny dla diabła.” Warto natomiast pamiętać, że wierzący żyjący i usługujący w Bożej pełni, jest zdecydowanie najlepszym pogromcą diabła i podległych mu demonów!

NASZ BÓG (ŚWIADECTWO)

Jestem szczęśliwa, że mogłam doświadczyć osobiście uzdrowienia mojego wnętrza i doświadczyć Boga także jako kochającego Ojca!

MOC „ZWYKŁEGO" ŚWIADECTWA

Nie ma gorszych czy lepszych świadectw. Twoje czy moje świadectwo nawrócenia, życia z Bogiem, uzdrowienia czy uwolnienia, jest tak samo cenne i ważne i każde z nich może zmienić czyjeś życie! Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo, komu przyjdzie nam nim usłużyć i że zawsze na naszej drodze znajdzie się ktoś,…

AKTYWACJA DLA KAŻDEGO # 1 (ŚWIADECTWO)

8 lutego 2014 roku, na szkoleniu prowadzonym przez Pastora Leszka Korzenieckiego dla ekipy Namiotu Uzdrowienia Kościoła Ulicznego w Warszawie: „Uzdrowienie w służbie kościoła", Bóg spełnił nie tylko dwa pragnienia mojego serca (modlitwa o synka i o mój kręgosłup), ale o wiele, wiele więcej!

BŁOGOSŁAWIONY TEN, KTO SIĘ MNĄ NIE ZGORSZY

Jako chrześcijanie doczekaliśmy się życia w dość "ciekawych" czasach. Oto bowiem, jak za życia Pana Jezusa, tak i teraz, wielu spośród szumnie nazywających się Jego uczniami, gorszy się swoim własnym Mistrzem.